טיול יום מדוברובניק לספליט, העיר שאף פעם לא הולכת לישון!

להרשמה, לחצו כאן 

בקצרה:

טיול יום מדוברובניק לספליט. גלו את האתרים המובילים של ספליט, כולל ארמון דיוקלטיאנוס, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, בסיור הליכה מודרך בספליט. טיילו בעיר העתיקה של ספליט והלכו לאורך קו החוף, בטיילת הריבה. הוסיפו לטייל ולבלות בספליט באופן עצמאי בזמן חופשי שיעמוד לרשותכם.

שפת ההדרכה: אנגלית

משך הפעילות: כ-13 שעות

סיור קבוצתי

 מחיר: €130 למשתתף

היכן תטיילו? מה תראו?

לאחר איסוף ממלונכם בדוברובניק, היו מוכנים להידהם מיופיה של ספליט. ספליט היא המרכז התרבותי והכלכלי העיקרי של חבל דלמטיה, והעיר השנייה בגודלה בקרואטיה.

לב העיר העתיקה הוא ארמון דיוקלטיאנוס, שנבנה על ידי הקיסר הרומי דיוקלטיאנוס במאה ה-3. נודעת לארמון חשיבות רבה בשל ממדיו והעובדה שהוא השתמר במצב טוב. בספליט ניתן לראות שרידים רבים מהתקופה הרומית, כמו גם מתקופות היסטוריות אחרות.

כיכר פריסטיל, הקתדרלה של ספליט, מגדל הפעמון, גלריית מסטרוביץ' וכיכר הרפובליקה הם האתרים המפורסמים ביותר לבקר בהם. הרחובות הקטנים והמעברים הצרים של העיר תוססים וחיים עם אנרגיות ים תיכוניות. שפע מוזיאונים וגלריות מציגות אוספים היסטוריים ואומנותיים רבי ערך. בקרו בספליט ולכו לאורך קו החוף שנקרא "ריבה" כדי להרגיש את האווירה של העיר היפה הזו.

מדריך מקומי ומקצועי יראה לכם את החלקים החשובים ביותר של ספליט בסיור הליכה. לאחר הסור יהיה לכם זמן לגלות את ספליט ולשוטט בה בעצמכם לפני שתחזור לרכב הנוח ותהנו בזמן שהנהג נוהג חזרה לדוברובניק. בדרך חזרה, ישנה אפשרות לעצור אם תרצו לקנות מוצרים אורגנים, כמו מנדרינות או דבש, לפני שתגיעו למלונכם.

מידע נוסף:

 • כלול: הסעה
 • כלול: מדריך
 • כתבו חוות דעת:

  שם *
  עיר / ישוב
  כתובת אימייל *
  (האימייל לא יוצג באתר)
  דירוג *
  חוות הדעת שלך *

  פרטי ספק מקומי: פרטי הספק המקומי, כולל מספר טלפון, ייכללו באימייל אישור ההזמנה. אנו בוחרים את הספקים המנוסים והאמינים ביותר, חוסכים לכם את טרחת הסינון והמיון ומאפשרים לכם הזמנה קלילה, פשוטה ורגועה וטיול מהנה.

  הזינו את התאריכים שלכם כדי למצוא פעילויות זמינות:

   כוכב הסיורים