אודות

"כוכב הסיורים" מחבר בין מטיילים לבין פעילויות ומדריכי סיורים מעולים.

זהו מתחם קניות אינטרנטי תיירותי. כוכב הסיורים הוא שוק מקוון המחבר בין מטיילים המחפשים דברים מעולים לעשות בחופשה שלהם לבין חברות תיירות ומדריכים המעוניינים למכור ולשווק את המוצרים והטיולים שלהם. בכוכב הסיורים זמינים להרשמה טיולים וסיורים איכותיים של ספקים מקומיים, כל זאת באמצעות ממשק ידידותי, מאובטח ונוח למשתמש.

חשוב לנו לסייע למטייל הישראלי ליהנות בחופשה שלו ולאפשר לכם להצטרף לפעילויות וטיולים איכותיים. השקענו מאמץ רב באיתור ומיון הטיולים, חברות התיירות ומדריכי הטיולים המקומיים הטובים ביותר. אנו מקפידים להפנות את המטיילים לספקי שירותים איכותיים. אנו ממשיכים להמליץ עליהם כי רוב מכריע של המטיילים שהפניננו לשם, חזרו עם חוויות נהדרות. את המבחר המשובח שאספנו אנו מציגים באתר הזה, כדי שתוכלו ליהנות מחוויה מעולה בטיול שלכם. חשוב לנו שתהיו מרוצים בטיול, גם אם זה לא אנחנו שמארגנים את הסיורים ואפילו שאנו לא מספקים את השירות. כך או כך, אם נהניתם, וגם אם חלילה לא נהניתם, אתם מוזמנים לכתוב לנו וגם להשאיר חוות דעת בעמוד הסיור עצמו, חשוב לנו לדעת איך היה 🙂

האתר מנוהל על ידי אריק זרה, מדריך טיולים ישראלי מהאתר "ישראלי בפורטוגל". בעלת האתר היא החברה הפורטוגלית Kumsal Creative Ventures, Unipessoal LDA.

אם יש לכם שאלות, אתם מוזמנים ליצור קשר.